Rozmiar: 5815 bajtów

Humanistyczne
Matemetyczno-przyrodnicze
Język angielski
Wyszukiwarka testów
Odpowiedzi
Przyślij swój test
Rozmiar: 516 bajtów
Humanistyczne
Fizyka
Matematyka
Chemia
Biologia
Geografia
Wybór testów
Wyszukiwarka testów
Odpowiedzi
Przyślij swój test
Offspring on line
Giełda podręczników
Dział przeznaczony dla wszystki tych, którzy chcieliby sprzedać swoje podręczniki szkolne z których dotychczas korzystali, lub kupić-oczywiście po okazyjne cenie-"nowe"-używane podręczniki na następny rok nauki. Elementarz ma sporą oglądalność (dochodzi do 3600 odsłon dziennie) więc powinien znaleźć się ktoś chętny na Waszą książkę, a może sami znajdziecie coś dla siebie ?

Naszym zamiarem jest umożliwienie i ułatwienie Wam sprzedania zbędnych podręczników, które nie będą już do niczego potrzebne na dalszym etapie nauki. Strona ta pełni rolę tablicy ogłoszeń, tyle, że o trochę większym zasięgu, niż ta, wisząca w Waszej dotychczasowej (lub przyszłej) szkole.

Jak zamieścić ogłoszenie?
Wystarczy wysłać do nas maila - twojegimnazjum@poczta.onet.pl z tematem kupię - dla chcących kupić książkę; lub sprzedam dla sprzedających. Treść listu "sprzedam" powinna bezwzględnie zawierać:

   -autora książki,
   -tytuł książki,
   -rok wydania,
   -typ szkoły lub klasę dla której przeznaczony jest podręcznik,
   -wydawnictwo,
   -stan książki (w skali: od * do *****)
   -cenę
   -adres e-mail sprzedającego

Powyższe wymagania są wyszczególnione w naszym formularzu. Pobierz go i wyślij w załączniku do naszej poczty.

Osoby zainteresowane kupnem ksiązki nie muszą, rzecz jasna podawać ceny książki.
Aby wszystko było dla nas jasne można użyć w/w formularza i po wypełnieniu podesłać go nam (!!temat listu!!)

Przesłane przez Was ogłoszenie, zawierające wszystkie w/w dane zostanie zamieszczone na odpowiedniej stronie: Kupię lub Sprzedam. Osoby zainteresowane dokonaniem transakcji kontaktować się będą bezpośrednio z Wami (kupującymi/sprzedającymi). Wówczas omówicie wszystkie szczegóły.

Jedyne, co wam mogę poradzić, to odbiór/wysyłka książek z możliwością zapłaty przy odbiorze przesyłki. Nigdy nie wysyłajcie zaliczki.

Czekamy na Wasze oferty.

UWAGA ! Nie bierzemy odpowiedzialności za przeprowadzane między Wami transakcje, ani nie odpowiadamy za zakupione przez Was podręczniki !

<<< Kupię | Index | Sprzedam >>>